Pomáhejte s námi

 
 
 

Dobrovolníci a podporovatelé naší nemocnice.

 
Role dobrovolníků a dobrodinců je v péči o nemocné a potřebné, stejně tak v každé krizové situaci nezastupitelná. V současné době je zdravotnictví pod velikým tlakem z důvodu probíhající pandemie Covid-19. I když už epidemie není pro nás nová a dokážeme ji spolu čelit, stále sebou nese obrovský tlak na zaměstnance zdravotnických zařízeních a na jejich soukromý čas. Náročná práce v nepříjemných ochranných pomůckách, dennodenní riziko nákazy, nezbytně nutné přesčasy. Děkujeme proto všem dobrovolníkům, firmám i soukromým osobám, kteří nezůstávají k této situaci lhostejní, podporují naše zdravotníky a pomáhají zajistit potřebné věci pro naše pacienty, kteří jsou už třetím měsícem bez možnosti návštěv svých blízkých a na které samota doléhá obzvlášť těžce.


 

Ježíškova vnoučata nadělují v naší nemocnici

 
Děkujeme Ježíškovým vnoučatům, kteří se v projektu Českého rozhlasu rozhodli podpořit naše seniory na lůžkách následné péče. V tak těžké době, kdy jsou naši pacienti už od září bez návštěv svých blízkých, jim dorazily krásné dárky. Děkujeme Ježíškovým vnoučatům za štědrost a Českému rozhlasu za organizaci této krásné akce.
 
 
 
IMG_0223_cut
 
 
 
IMG_0360
 
 
 
 
 

Energie lékařům už zase proudí do naší nemocnice

 

Nemocnice sv. Alžběty Na Slupi posílá pozdrav týmu Energii lékařům a dobrovolným hasičům do Bráníku, kteří s podzimní vlnou Covid-19 opět začali zásobovat energií náš zdravotnický tým.

 
IMG_0013_cut
 

Odměna z Národního divadla

 
 
Dar od Narodniho divadla
 
 
 

Národní divadlo odměnilo zdravotníky vstupenkami na dvě svoje představení, která herci divadla zahrají pouze pro ně.

Činohra Manon Lescot a balet světoznámého choreografa Jiřího Kyliána - Mosty času.
 
 
 
V Narodnim divadle
 
 
 
 
 
Medici 2
 
 
 

Ochranné štíty od Průša Research

 

Nemocnice sv. Alžběty Na Slupi, s.r.o. děkuje společnosti Průša Research, a.s., panu Průšovi a zaměstancům společnosti za dar 400 kusů ochranných štítů pro naše zdravotníky. Ochranná pomůcka vyrobena na 3D tiskárně zvyšuje podstatně ochranu před přenosem onemocnění COVID-19.
 
 
 
 

Děkujeme studentům 1.Lékařské Fakulty Univerzity Karlovy za nezištnou dobrovolnickou pomoc v naší nemocnici.

 
Studenti LF UK jsou bijícím srdcem budoucí cesty lékařské péče. Mohu sdělit, že zaštítí veškeré spektrum ošetřovatelské péče, mají výborné odborné znalosti a cíleně pomáhají i našim sanitářů. Sděluji, že se spolu s námi stali funkčním prvkem nemocnice a nepřestávám za ně děkovat. PhDr. Štěpánka Heřmánková, ředitelka nemocnice


 
 

Zdravotnický servis Armády ČR pomáhá v naší nemocnici s preventivním testovaním na COVID-19

 
 
 

Řádové sestry františkánky posílily ošetřovatelský tým naší nemocnice

 
 
 
 
 
armáda_odběry
 
 
 
Františkánky 4
 
 
 
 
 
 

Finanční dar od skupiny HOPI

 
Hopi Holding věnuje naší nemocnici významný finanční dar 500 000 Kč na nákup ochranných pomůcek, zdravotnického materiálu a na nákup zdravotnické techniky, která rozšíří naše možnosti v poskytování služeb.
 

Prostředky z finančního daru byly použity například na pořízení EKG přístroje, který bude sloužit k monitoraci pacientů dlouhodobé lůžkové péče.
 
 
 
 
 
 
EKG 2
 
 
 
 
 
 

Finanční dar od Konference vyšších představených ženských řeholí

 
KVPŽŘ poskytla na základě rozhodnutí předsednictva mimořádný finanční příspěvek ženským řeholím, které zřizují nemocnice a domovy pro seniory. Dar na krytí zvýšených nákladů v souvislosti s Covid-19 obdržela i Nemocnice sv. Alžběty Na Slupi v Praze, jíž provozuje Konvent alžbětinek.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 

Drylock posílá našim pacientům měsíční zásobu hygienických potřeb

 
DryLock
 
 
 

Energie lékařům dorazila do naší nemocnice!

 
Balíčky energie pravidelně proudí za lékaři a sestřičkami, kteří se starají o dlouhodobě nemocné pacienty. Iniciativa dobrovolníků a dárců sdružená v tomto projektu jim neúnavnou snahu chce alespoň trochu oplatit. Sestřičky naší nemocnice jim posílají vřelé díky!
 
 
Energie lékařům_2.dodávka_sestřičky