Nemocnice sv. Alžběty

Pochvaly a poděkování

Vážíme si, že jste si vybrali naše zařízení pro poskytnutí služeb následné péče a děkujeme za udělené pochvaly, které jsou milým oceněním pro naše pracovníky.

Obdržené pochvaly

4.12.2023

Rád bych touto cestou vyjádřil maximální poděkování a opravdu veliký vděk paní
doktorce MUDr. Ivě Tomanové za její vysoce nadstandardní péči, zájem o problematiku a
hledání řešení. Myslím, že budu hovořit za každého spokojeného pacienta, který paní doktorku
navštěvuje. A že jich vždy při mé návštěvě nemálo potkám.
Již mnoho let bojuji s tinnitem a jen díky jejímu přístupu při hledání nových cest a jejím
doporučením i na jiné oddělení či lékaře, se to během času podařilo dostat na výrazně nižší
úroveň než na počátku, kdy to bylo k zešílení a mé psychické stavy tím byly rovněž velmi
ovlivněny.
Pokud můžete něčím paní doktorce pomoci a vyjít vstříc, pokud vůbec něco potřebuje,
prosím vždy tak učiňte, jedná se o výjimečného člověka s neutuchající energií, vášní pro práci
a zájmem o lidi. To se musí vždy líbit i ústavu pro který pracuje, jsem si jist, že se to kladně
promítne i do výsledku hospodaření a dobrého renomé.
Přeji paní doktorce jen to nejlepší, hodně zdraví, více chvály spokojených pacientů (což
není běžným zvykem.) a dobré kolegy, kteří její práci budou činit jednoduší a ji šťastnější.

T.B.

30.11.2023

Dobrý den,

Ráda bych poskytla zpětnou vazbu ohledně skvělé péče, kterou mám u paní MUDr. Ivy Tomanové – neurologická ambulance. Jsem velmi spokojena s vysokou úrovní odbornosti a vstřícností během mých návštěv.

Ráda bych zdůraznila, jak si vážím léčby poskytované paní doktorkou Tomanovou. Díky jejím pečlivým vyšetřením a účinné léčbě je výrazný pokrok v mém zdravotním stavu.

Paní doktorka se vždy věnuje mému problému s empatií a srozumitelně mi vysvětlí diagnózu a možnosti léčby. Její profesionální a vřelý přístup jsou pro mě velmi ceněné. Její schopnost vysvětlit komplikované lékařské informace srozumitelným způsobem je obdivuhodná.

Během mých návštěv jsem si všimla, že paní doktorka klade velký důraz na detail a věnuje se každému pacientovi individuálně. Její lidský přístup vytváří důvěrnou atmosféru, což jsem ocenila v oblasti neurologie, kde se často setkáváme s komplexními a citlivými zdravotními otázkami.

Děkuji za vaši pozornost a za skvělou péči paní doktorky Tomanové, která působí v nemocnici sv. Alžběty.

S pozdravem a přáním hezkého dne

D. Ř.

 

28.11.2023

Dobré odpoledne Rád bych vyjádřil své hluboké poděkování neuroložce Dr. Ivě Tomanové. Velmi citlivý lékař s vysokou profesionalitou mi pomohl od bolestí hlavy a závratí, podrobně mi poradila a poslala mě na rehabilitaci. Paní Ivě Tomanové mě doporučila moje kamarádka, která je s paní doktorkou také velmi spokojená a zaznamenala pozitivní pokroky ve svém zdravotním stavu. V budoucnu Vás rád doporučím. Rád bych také poznamenal zdvořilost a výkonnost nemocničního personálu. Děkuji za vaši práci!

S pozdravem, Váš pacient

paní N.O.

24.11.2023

Ackoli jsem z LDN mela strach, u sv.Alzbety meho otce postavili na nohy. Po 2 mesicnim pobytu v nemocnici, kde prevazne lezel a prestal jist a pit, z nej byla troska. V LDN si velmi chvalil jidlo, ktere bylo normalni, mysleno zadne nemocnicni "uho" a chutne. Jako diabetik ocenil "sladka" jidla v dia verzi jako palacinky apod. Ja nejvic ocenuji rehabilitaci! Znovu ho naucili chodit. Děkuji Magda K.

 

20.11.2023

Chci Vám všem z celého srdce poděkovat za Vaši péči o nás pacienty a popřát Vám, aby se Vám i nadále dařilo, protože všechny lékařky, sestřičky i ostatní personál si to velice zaslouží. Tak hodně štěstí a zdraví všem přeje V.K.

13.11.2023

Chtěla bych touto cestou poděkovat celému oddělení 2A za velmi vstřícný a obětavý přístup k mému otci, který k Vám nastoupil k následné léčbě z Thomayerovy nemocnice. Obávala jsem se, že už nebude chodit a díky Vaší péči se to povedlo. Velké díky Vám.

Lenka Kratochvílová - dcera pana Vineckého.

1.11.2023

chtěla bych moc poděkovat paní Petře Mandátové, vedoucí sociálního oddělení.

Pomohla mi nesmírně laskavě vyřešit problém s poštou týkající se mé maminky

Lubomíry Novákové a další situace ve kterých jsem si nevěděla rady.

Je to člověk na svém místě a já jsem vděčná, že se mohu u Vás takovou

profesionalitou a lidskostí setkávat.

 

S pozdravem a přáním hezkého dne,

Vladimíra Lukášková

 

 

27.9.2023

14.9.2023

 

1.9.2023

Vazeni,

Dovoluji si timto podekovat celému teamu 2B NLP. Po dobu hospitalizace mojí maminky je jí poskytovana pomoc na nejvyšší predstavitelne urovni.

chodíme za ní každý den již několik týdnů, a děkujeme.

Odborně neumím ocenit práci ošetřujících lékařů, kterým děkuji v první řadě za včasnou identifikaci problémů v daném věku a stavu !, ale vidím a oceňuji i úsilí sestřiček, asistentek i asistentů. Snaží se všichni. Sestřička Monika, asistentka Lia, další jménem, pardon, nepamatuji. Vážím si práce všech.

Gratuluji, že máte takové spolupracovníky !

J.K.

 

25.8.2023

Vážená paní doktorko,

dovolte mně vyjádřit touto cestou obdiv k péči Vaší zdravotní sestry p. Štěpánky Červenkové z ambulance hojení ran, neboť se jí podařilo s úspěchem zázračně léčit více než 15-letý bércový vřed mé manželky během jejího šesti měsíčního pobytu u Vás v nemocnici a následně pak v ambulanci hojení ran. Díky.
I.Z.

 

11.8.2023

Dobrý den,
rád bych vyjádřil poděkování a pochvalu pro rehabilitační personál na oddělení 3.B. Sám jsem pracoval v prostředí rehabilitace a tak mohu posoudit jejich profesionalitu a zároveň vstřícnost s jakou se věnují paní H. i ostatním pacientům. Prosím o předání poděkování všem rehabilitačním pracovníkům na tomto oddělení.
Děkuji.
S pozdravem,
M.H.

 

5.6.2023

Pro oddělení 2B:
Doléčoval jsem si zde pravou pánev po operaci. Učil jsem se chodit o berlích i po schodech. Terapeuti byli příjemní a cvičení s nimi mě bavilo. A celkově personál i sestřičky jsou na pacienty hodní a všímaví. Jídlo taky odpovídalo nemocničnímu prostředí. M.B.

 

30.5.2023

Pro oddělení 2A:
Chceme moc poděkovat všem zaměstnancům oddělení 2A a paní sociální. Vážíme si jejich práce nejen v péči o pacienty, ale také za přátelské, empatické chování k nim a jejich rodinám. Tatínek zde byl hospitalizován od 9/2022 a i když již nedojde k úplnému zotavení hodně se zde po operaci zlepšil. Díky Vám i přes svůj úctyhodný věk (92 let) , bere vše s nadhledem a humorem jemu vlastním. Všechny na oddělení zdraví a brzy pošle pohled.
S úctou a vděčností
Rodina L.N.

 

25.5.2023

Vzhledem k mému dlouhému pobytu si myslím, že lékařské ošetření a staniční sestra velmi dobré, ostatní personál také dobré. Jídlo nebylo nic moc. Jsem rád, že se mi to zahojilo. Děkuji všem ještě jednou. V.B.

 

16.5.2023

Mám velmi kladné hodnocení na veškerý personál, který tady pracuje a staral se o mě. Byla jsem velmi spokojená s rehabiitací. Je to zde výborné. Moc děkuji celému patru 2B. Paní P.

 

10.5.2023

S pobytem na oddělení 2B jsem velmi spokojen. Vše bylo velmi dobře zorganizované ve prospěch pacientů. Strava velmi dobrá, zvlášť poslední měsíc. Problémy byly s ovládáním televize, ale dalo se to překonat. Pacient K.

 

28.4.2023

Pro oddělení 2B: Byla jsem nesmírně spokojená s péčí a s ochotou personálu. Péče byla úžasná. Koho bych chtěla vyzdvihnout je Vaše sestra Benedikta. Veškerý personál byl velice laskavý, ochotný a milý. Chválím paní staniční, bez které by to nebylo ono. S poděkováním, M.S.

24.4.2023

Ve Vašich ambulancích jsem velmi spokojený. Je zde milý personál, péče ohromná. Nikde jinde jsem nebyl tak spokojený jako u vás. K.K.

17.4.2023

Pro oddělení 2B: Moc se mi tu líbilo. Krásné prostředí, milé sestřičky. Skvělý kolektiv a kvalitní péče. Spokojenost byla výbornou. M.V.

7.4.2023

Máme i jednu pochvalu plnou humoru pro oddělení 3B: Vážené velitelství, náš pobyt zde se chýlí ke konci a rádi bychom ho zde zhodnotili. Bylo zde mimořádně přátelské prostředí a personál oddělení jsou andělé. Trochu nás jen mrzí, že nám bylo odepřeno si postavit indiánský stan na zahradě areálu. Jsme smutní, že vás opouštíme. p. D. a p. P.

20.3.2023

Pro oddělení 2B: Byla jsem zde spokojená. Chválím všechen personál, paní doktorku I.M., staniční sestru a všechny sestry a sanitáře i rehabilitační pracovníky. Děkuji, že jste mě postavili zase na nohy a jsem šťastná, že mohu jít domů. Děkuji za vše! H.H.

 

8.3.2023

Pro oddělení 2B:

Vážená paní doktorko,
dovolte mi touto cestou poděkovat za Vaši péči o mou tetu, paní R.M.
Když jsme ji do Nemocnice sv. Alžběty dovezli, měla jsem velký strach, že už se nepostaví na nohy. Během léčby u Vás se stal zázrak a teta s oporou chodí.
Velice vděčná jsem i za to, že jste mi umožnila u tety realizovat odloženou operaci šedého zákalu, podstatně jí to zlepšilo život, mj. začíná zase číst. A hlavně se ve všem lepší orientuje a věřím, že dobře proběhne i adaptace na nové prostředí v Domově seniorů.
Ještě jednou velké díky.

S úctou k Vaší náročné práci, H.P.

 

13.2.2023

Vážené dámy - vážení pánové,

moje manželka byla hospitalizována koncem roku 2022 cca 6 týdnů ve vašem zdravotnickém zařízení. Chtěl bych vyjádřit upřímné poděkování za péči, které se jí dostalo. Dík patří lékařkám MUDr. Galině Gricajevě, MUDr. Molitorové i dalším lékařkám, sestrám a zdravotnickému personálu. Naprostá většina ošetřujících dělá - v pro ně obtížných podmínkách - pro pacienty maximum.

Přeji vám všem hodně zdraví a zdaru v náročné a záslužné práce. P.H.

 

9.2.2023

Vážená paní náměstkyně,

dovolte mi, abych se s Vámi mohl podělit o své pocity při mé hospitalizaci na oddělení 2B Nemocnice sv. Alžběty. Do Vaší nemocnice jsem byl přeložen jako ležící pacient. Díky velmi citlivému a odbornému přístupu personálu tohoto oddělení jsem se začal vzpamatovávat psychicky a posléze i fyzicky. Oddělení jsem opustil 15.12.2022 po svých, což považuji za zázrak. A to jen díky lékařkám, rehabilitačním pracovníkům a všem sestřičkám pod vedením úžasné staniční sestry Bc. Štěpánky Červenkové, která pomáhá i nad rámec svých pracovních povinností.

Dovolte mi, abych poděkoval zdravotnickému i nezdravotnickému personálu oddělení 2B za úžasnou péči a podporu, kterou projevují všem nemocným na tomto oddělení. V.Š.

9.2.2023

Chci velice poděkovat personálu nemocnice za vynikající péči, starostlivost a přátelský vztah k pacientovi. Byla jsem v několika nemocnicích, ale takové pohody, které jsem zde prožila, nikde nebylo. A.K.

28.11.2022

Pro oddělení 3A: Ležela jsem v této nemocnici dlouho a budu mít pěkné vzpomínky na laskavost sester a opravdovou starost lékařů o nás pacienty. Ke všemu jsem byla ležící pacientka, ale personál mi nikdy nedal najevo, že bych obtěžovala. Vážím si velmi práce jich všech a srdečně jim děkuji. K.H.

27.11.2022

Pro oddělení 3A: Děkuji kolektivu sester, sanitářek, rehabilitace a lékařkám za příjemnou péči po celý můj pobyt a děkuji kuchařům za pestrou a dobrou stravu. S pozdravem, pacient Š.

27.11.2022

Pro oddělení 3A: Vážení přátelé, bylo mi zde dobře, sestřičky hodné. Všem přeji hodně zdraví. Pacient Z.

16.11.2022

Pro oddělení 3B: Od června do října 2022 byla moje matka H.H. hospitalizována ve vašem zařízení. Matce se zde dostalo výborné péče, chápajícího přístupu od zdravotních sester i vstřícného jednání ostatních pracovníků. A také duchovní péče od obou nemocničních kaplanů. Chtěl bych za to velmi poděkovat. L.H.

 

8.11.2022

Pro lůžkové oddělení 2B:

Chci Vám všem moc poděkovat, jak jste byli vstřícní a přijali jste mě. Staniční sestra i paní doktorka byly báječné, stejně tak ošetřovatelé a rehabilitace. Budu na vás vzpomínat, jak jsem se měla u vás dobře. Pacientka H.V.

 

31.10.2022

Pro lůžkové oddělení 2B: Byl jsem u vás se vším velmi spokojený. Přeji všem mnoho úspěchů a hodně zdraví. J.T.

 

21.10.2022

Milé sestřičky,

byla jsem tu u Vás 5 měsíců, byla jsem moc spokojená, protože jste hodné a ochotné. Pomáháte lidem starým, hodně vozíte staré lidi na vozících i do zahrady. Všechny sestřičky jsou moc hodné, i paní staniční. Bude se mně po vás stýskat. Děkuji Vám všem. Pacientka H. Lůžkové oddělení 2B.

 

20.10.2022

Co se mi zde líbilo:

Přístup sester a lékařů k pacientům - vynikající. Pacient J.B.

 

18.10.2022

K rukám MUDr. Graur: Vážená paní doktorko, předem Vás srdečně zdravím a vzpomínám, jak jste na mě byla hodná...... Prosím, pozdravujte sestřičky a hlavně Jaríka a Štěpánka - byli nejlepší a velice ochotní. Mějte se moc hezky a ve zdraví žijte pro ty nemocné a hlavně pro svou rodinu. Dík za vše. Zdraví pacientka M.N.

 

11.10.2022

Byla jsem spokojena s personálem na následné péči. Rehabilitační sestry byly ochotné a dost mně pomohly. Paní staniční je velmi pracovitá a vše ji tady funguje. Paní Š.

5.10.2022

Moje maminka z Kyjeva je dlouhodobě v neurologické péči. Koncem března 2022 přijela do Prahy a přes pomoc Ukrajině našla hned ambulantní péči neurologa u MUDr. Tomanové v Nemocnici sv. Alžběty Na Slupi. Její zdravotní stav se od té doby výrazně zlepšil, za co chci lékařce velmi poděkovat. M.B.

27.9.2022

Vážení a milí,
Chci Vám všem z celého srdce poděkovat za Vaši péči o nás pacienty a popřát Vám, aby se Vám i nadále dařilo, protože všechny lékařky, sestřičky i ostatní personál si to velice zaslouží. Tak hodně štěstí a zdraví všem přeje A.K.

 

Září 2022

Dobrý den,
dovolte mi touto cestou poděkovat za naprosto perfektní přístup celého personálu na oddělení 2B, kde je v léčení moje maminka. Další poděkování patří paní sociální Mgr. M.V. a ošetřující lékařce. E.K.

 

Květen 2022

Vážené oddělení 3B,

přijel jsem z infekčního oddělení na Bulovce. Byl jsem po Covidu a měl jsem problémy s chůzí. Moc děkuji všem zaměstnancům na tomto oddělení - lékařkám, sestrám, sanitářům a rehabilitačním. Také staniční sestře děkuji. Vážím si péče, kterou jste mi věnovali a že mohu odejít po svých. S přáním hezkých dní, V.P.

 

Březen 2022

Milí přátelé, chci Vám říct, že si hluboce vážím vaší péče a trpělivosti, která vaši profesi mění v poslání. Děkuji za radost, kterou štědře dáváte těm, kteří ji nejvíce potřebují. S úctou, A.S.

 

Březen 2022

Moc chci poděkovat za péči o  mého otce p.P. na oddělení 2B, hlavně  Mgr.Volfové a Mudr. Graur, naprostá  spokojenost a vděčnost,  jak se staraly o otce. Moc děkuji. V.T.

 

Listopad 2021

Vážený pane řediteli,

chtěla bych Vašim prostřednictvím poděkovat všem zdravotníkům nemocnice sv. Alžběty, kde jsem byla hospitalizována na lůžkovém odd. pro dlouhodobě nemocné ve 3. patře. Obdivovala jsem práci všech, kteří se o nás starali. Zaslouží si pochvalu a můj dík.

S úctou, O.Š.

 

27.9.2022
Vážení a milí,
Chci Vám všem z celého srdce poděkovat za Vaši péči o nás pacienty a popřát Vám, aby se Vám i nadále dařilo, protože všechny lékařky, sestřičky i ostatní personál si to velice zaslouží. Tak hodně štěstí a zdraví všem přeje A.K.

 

16.9.2021

Dobrý den, před týdnem jsem ukončila rhb po akutních potížích páteře a chtěla jsem touto cestou poděkovat za profesionální péči a lidský přístup své fyzioterapeutce paní Bc. Evě Štepitové, která se o mě celou dobu vzorně starala a vyšla mi vstříc. Více takových odborníků a bude v našem zdravotnictví lépe. Děkuji a s pozdravem S.

14.9.2021

Musím velmi poděkovat sestřičce paní J.P., která je úplným požehnáním pro oddělení 2.A. Moc Vám paní J. ze srdce děkuji, pracujete nad rámec svých pracovních povinností a ku prospěchu pacientů. A vůbec všichni pracovníci oddělení byli skvělí. B.S.

 

21. srpna 2021

Dobrý den,

dovolte mi, abych touto cestou vyjádřil velké poděkování všem zaměstnancům Nemocnice svaté Alžběty Na Slupi.

K napsání těchto několika vět jsem veden mojí několikaměsíční zkušeností, kdy jsem byl v kontaktu s jejími zaměstnanci,  zejména na oddělení 3A, kde byla hospitalizována i moje maminka.

Zvláště chci poděkovat kolektivu zdravotních sester a ošetřovatelů v čele s paní staniční sestrou a s lékařkou paní MUDr. Galinou Gricajevou.

Velice si vážím jejich práce, nejenom za jejich odbornost, ale zejména za jejich schopnost přidat lidskost, trpělivost a empatii k pacientům a k jejich blízkým.

Tyto vlastnosti se v poslední době již bohužel z našeho života vytrácejí.

Jsem rád, že moje maminka prožila svůj poslední čas právě u Vás.

Přeji celému kolektivu nemocnice hodně hezkých dnů v jejich pracovním a osobním životě.

V.V.

 

18. srpna 2021

Vážení,

prosím přijměte ode mně upřímné poděkování za veškerou péči, kterou jste věnovali mojí matce Z.B., která byla ve vaší nemocnici hospitalizována po vážném úraze na NLP na oddělení 2B v červnu a červenci t. r.

I když její hospitalizace bohužel neskončila jejím uzdravením a opustila nás 28.7.21, cítil jsem při svých mnoha návštěvách velký respekt k práci vašich zaměstnanců. Až s odstupem času si uvědomuji, že i po tak náročném předchozím covidovém období zůstalo na oddělení dostatek vůle odvést svoji práci co nejlépe.

Je zřejmé, že je jako všude stále co zlepšovat. Jsem ale přesvědčen, že jste na správné cestě a hlavně se domnívám, že ke zlepšování máte i potenciál. Budu vám proto držet palce v dosažení vašeho ambiciózního kréda úcta, zdraví a laskavost.

S úctou a díky J.B.

 

15.června 2021

Paní Sviezeny.

dovolte prosím, abych jménem svým i bratrovým poděkovala celému kolektivu LDN za opravdu lidský přístup a vzornou péči o maminku.

Ještě jednou Vám všem děkujeme.

H.

 

5. května 2021

Prosím, kdybyste viděla paní doktorku, tak jen jestli byste jí pověděla, že jsme vám jak nemocnici strašně vděční, jak se o mámu staráte a jaký dělá pokroky. Sama máma je velmi spokojená. Jste všichni včetně sester neskutečně ochotní a milí.

Děkuji

R.H.

 

21. dubna 2021

Dobrý den,
chceme touto cestou velice poděkovat! Byl k vám přijat můj strýc pan R. Váš personál nám se všim velice ochotně pomohl,poradil a byl k nám neskutečně laskavý.Takový přístup jsem za svůj život nikdy a nikde nezažila. A věřte že mám bohaté zkušenosti.Patří jim obrovské díky za celou naší rodinu. Největší poděkování  p.Tomanové, p.Volfové i dámám na recepci. Ještě jednou moc děkujeme rodina R a H.

 

27.února 2021

Vážená paní doktorko Graur,

dovolte mi alespoň touto cestou Vám moc a moc poděkovat za Vaši péči, přístup a vstřícnost při léčbě a pobytu maminky ve vaší nemocnici. Jsem ráda, že jsme tam byly s dcerou krátce před jejím skonem na návštěvě a tak jsme se vlastně rozloučily.

Mějte se hezky, zdravě a držte se. A. H.

 

2. února 2021

Dobrý den paní doktorko Graur,

chtěla bych poděkovat Vám a celému týmu sestřiček a ošetřovatelek za péči o naši babičku M.D.. Bez pár dnů u vás strávila celý rok, který byl pro všechny velmi náročný.

M.V.

 

8. ledna 2021

Dobrý den,

dovolte mi, abych touto cestou poděkovala všem, kteří pečovali o mou maminku J.B. během její hospitalizace na oddělení následné lůžkové péče. Maminka k Vám byla převezena z Nemocnice 2.12.2020 a propuštěna byla včera, t.j. 7.1.2021.

Speciálně bych chtěla poděkovat MUDr. Molitorové, která měla maminku převážně v péči a také MUDr. Graur. Obě paní doktorky mají můj veliký obdiv za to, s jakou trpělivostí přistupují k pacientům i nám -příbuzným. Nejenže se starají o pacienty s odbornou péčí, ale také potěší vlídným slovem, vezmou za ruku, pohladí, povzbudí. Děkuji!

Dále mé velké poděkování patří sestřičce Míle Valachové, která mamince ošetřovala bércové vředy na noze. Především díky její citlivé a trpělivé péči došlo k výraznému zhojení. Pro názornost zasílám v příloze fotografii před hospitalizací a po. Děkuji!

A v neposlední řadě můj dík patří sanitářům Vojtovi, Lukášovi a Renatě. Byli po ruce vždy, když bylo potřeba a zároveň svým optimismem a dobrou náladou pečovali také o duševní zdraví. Pro pacienty, kteří jsou upoutání na lůžko, je důležité si mít s kým promluvit, trochu se zasmát a odlehčit situaci. Obvzlášť v době, kdy je zákaz návštěv a zdravotní personál je jejich jediným kontaktem s okolím. Děkuji!

Omlouvám se, pokud jsem někoho konkrétně nezmínila, na někoho zapomněla, nebo si maminka nepamatovala jméno. Můj obdiv a poděkování patří Vám všem, kteří jste se podíleli na tom, že maminka mohla odejít do domácího prostředí a být nadále soběstačná.

S hlubokou úctou a vděčnosti,

M.CH.

Zašlete nám i Vaší zkušenost s námi

Zasláním Vaší pochvaly elektronickou formou na adresu recepce@alzbeta.cz souhlasíte se zveřejněním jejího obsahu (bez osobních údajů, které budou začerněny) na webové stránce www.alzbeta.cz v sekci „Pochvaly a poděkování", případně v nemocničním zpravodaji Alžbětin zápisník. V případě, že si pochvalu nepřejete zveřejnit, uveďte tuto informaci v textu.

Nemocnice sv. Alžběty Na Slupi, s.r.o.  uchovává Vaše pochvaly v písemné podobě v souladu s vnitřní dokumentací po dobu 5 let, v elektronické podobě po dobu souhlasu s jejím zveřejněním.

crossarrow-right