Nemocnice sv. Alžběty
Aktualita

Jak se daří léčba v naší ambulanci chronických ran? Podle reakcí pacientů na výbornou

Jak se daří léčba v naší ambulanci chronických ran? Podle reakcí pacientů na výbornou

V naší nové ambulanci chronických ran hojíme obtížně hojitelné kožní defekty a pomáháme pacientům zlepšit kvalitu jejich života. To, že se to našim certifikovaným sestrám - ranhojičkám opravdu daří, ilustruje řada pochval, které k nám od pacientů přichází poštou i elektronicky.

Naše ranhojička Štěpánka Červenková nyní dostala coby vyjádření díků za profesionální péči a léčbu od rodiny jednoho ze svých pacientů dokonce tento nádherný pugét. Vážíme si toho, že máme v týmu takové profesionály, kteří doopravdy dokáží pacientům ulevit od vleklých komplikací, které jsou s chronickými ránami často spojené.

A co nám ohledně hojení chronických ran píší sami pacienti?

Od 5. 9. 2023 docházím do Ambulance hojení chronických ran, kde mé bércové vředy začala léčit ranhojička K. Trnková a po ní pokračují Štěpánka a Stella. Ranhojičky defekty nejen pečlivě ošetřují, ale také mi srozumitelně vysvětlují, jak mám o "bércáky" pečovat doma a obdržím pokaždé odpovídající pomůcky, které se neustále obměňují. V ordinaci je vždy přátelská atmosféra a vředy se úspěšně hojí! Jsem za to ranhojičkám velmi vděčný a všechny si zaslouží VELIKOU POCHVALU!!! Nemocnici sv. Alžběty přeji hodně takových zaměstnanců, jako jsou ranhojičky v ambulanci chronických ran.

J. F.

 

Vážené pracovnice výše zmíněné ambulance, děkuji Vám za účinnou pomoc v době, kdy jsem již pomalu ztrácel naději, že se mi zhojí rána po amputaci v nějaké rozumné době. Děkuji, že se léčení ujala MUDr. Katarzyna Ekert - Vrána a poté ranhojička Bc. Štěpánka Červenková. Po jejich zásahu se konečně začala rána hoiit. Přístup ke mně paní doktorky i paní ranhojičky byl úžasně empatický, což hojení zcela jistě přispělo také. V neposlední řadě, za péči při převazech, děkuji řádové sestře Stelle. Ještě jednou díky, Váš vděčný pacient,

F. K.

 

Chtěla bych tímto dopisem poděkovat ošetřujícímu personálu na oddělení "Ambulance chronických ran" za profesionální a lidský přístup při léčení mého manžela. Můžeme toto posoudit ze svých zkušeností, které za uplynulý rok máme. Až u vás se začal stav mého manžela zlepšovat. Kdyby měl tuto léčbu  po návratu z popáleninového centra po plastice, byl by jistě stav mého manžela úplně jiný. Ještě jednou děkuji vám za vše, 

J. H.

arrow-right