Nemocnice sv. Alžběty
Aktualita

Nemocnice sv. Alžběty získala ocenění „Podnik podporující zdraví“

Nemocnice sv. Alžběty získala ocenění „Podnik podporující zdraví“

Nemocnice sv. Alžběty získala jako první zařízení následné lůžkové péče v Praze titul „Podnik podporující zdraví svých zaměstnanců“, který uděluje Centrum hygieny práce a pracovního lékařství Státního zdravotního ústavu.

„Na toto ocenění jsme hrdí a dokazuje, že se staráme dobře nejen o pacienty, ale také o vlastní zaměstnance,“ poznamenala po oznámení o udělení ocenění Beatrix Sviezeny, vedoucí komunikace a marketingu Nemocnice sv. Alžběty.

Centrum hygieny práce a pracovního lékařství Státního zdravotního ústavu zhodnotilo, že „podpora zdraví a zdravého životního stylu je ve společnosti Nemocnice sv. Alžběty Na Slupi, s.r.o. na vysoké úrovni a přináší s sebou řadu pozitivních aspektů, které se projevují především nižší pracovní neschopností, vyšší produktivitou a loajalitou k zaměstnavateli. Centrum ocenilo komplexní péči o zdraví zaměstnanců a programy vedoucí ke sladění pracovního a rodinného života. Stejně tak ocenilo, že ani v prostředí, jako je nemocnice, se nezapomíná na zdraví a příjemné pracovní prostředí samotných zaměstnanců.“

Zástupci Nemocnice sv. Alžběty převezmou oficiální certifikát Centra hygieny práce a pracovního lékařství Státního zdravotního ústavu během letošního podzimu.

arrow-right