Nemocnice sv. Alžběty
Aktualita

Nemocnice sv. Alžběty nově disponuje vířivou vanou pro masáž horních končetin

Nemocnice sv. Alžběty nově disponuje vířivou vanou pro masáž horních končetin

Vedení Nemocnice sv. Alžběty Na Slupi v Praze 2 pořídilo novou vířivou vanu pro masáž horních končetin od české společnosti BTL.

Vana s označením BTL-3000 Zeta 10 (na snímku) má nízkou spotřebu vody a užitný objem 25 litrů. Disponuje 10 hydromasážními tryskami s přivzdušněním a regulací vzduchu. Samozřejmě jí hladinové čidlo, aby vana nepřetekla, také ochrana čerpadla proti chodu na sucho a také oplachovací sprcha pro dodržení hygienických standardů.

„Tato vířivá vana pro horní končetiny vhodně doplňuje naše procedury a zlepší kvalitu rehabilitace u neurologických pacientů, pooperačních stavů a po úrazech v naší ambulanci fyzioterapie,“ popisuje Marcel Dorotjak, fyzioterapeut a vedoucí rehabilitace ambulantní péče Nemocnice sv. Alžběty.

Management nemocnice oceňuje přirozeně nízkou spotřebu vody vany, která je v téměř neustálém vytížení u pacientů se s níženou hybností horních končetin.

BTL je česká společnost, která se zabývá vývojem, výrobou a distribucí zdravotnických technologií na tuzemské i světové trhy. Firma vznikla v roce 1993. S obratem kolem 12 miliard korun ročně a více než 2 000 zaměstnanci je BTL největším českým výrobcem zdravotnické techniky a jedním z významných světových dodavatelů v oblasti fyzioterapie, kardiologie a estetické medicíny.

arrow-right