Nemocnice sv. Alžběty
Aktualita

Získali jsme akreditaci pro specializovaný výcvik v oboru geriatrie

Získali jsme akreditaci pro specializovaný výcvik v oboru geriatrie

Další skvělá zpráva, která jen potvrzuje to, že se Nemocnici sv. Alžběty Na Slupi daří ve všem, oč začne usilovat. Po udělení akreditace kvality a bezpečí poskytovaných zdravotních služeb od České společnost pro akreditaci ve zdravotnictví (ČSAZ) je tu akreditace další.

Naše nemocnice získala akreditaci od Ministerstva zdravotnictví pro specializovaný výcvik v oboru geriatrie. Díky této akreditaci budeme moci školit studenty medicíny a budoucí lékaře, kteří se rozhodli zaměřit svou kariéru na péči o starší pacienty. Tento úspěch jen potvrzuje naši odbornost a odhodlání poskytovat péči na nejvyšší úrovni. 

Co ale tato akreditace vlastně znamená? Naše nemocnice se stala oficiálně jedním z centrem pro vzdělávání budoucích specialistů v oblasti geriatrie. Studenti medicíny budou mít příležitost učit se od našich zkušených lékařů, účastnit se klinických stáží, přednášek, seminářů a simulačních tréninků. Tento program jim poskytne všechny potřebné znalosti a dovednosti pro poskytování kvalitní péče starším pacientům.

Jsme nadšeni, že můžeme přivítat nové studenty a přispět k jejich odbornému růstu. Děkujeme všem, kteří se podíleli na získání této akreditace, a těšíme se na "naše" nové studenty!

arrow-right